O NÁS

Naše dosavadní cesta…

2018
Březen 29

2004

Založení společnosti Manishem Sahijwani, který ji vede i v současnosti.
Březen 29

2005

Tehdy bylo hlavní aktivitou zprostředkování obchodu mezi Čínou, Indií a Českou republikou (příp. Slovenskem). Při návštěvě výstavy v Chicagu zaujaly Manishe filtrační konvice a vodní filtry Anna, kterými jsme stali výhradními dovozci do České republiky a na Slovensko.
Březen 29

2007 

V tomto roce se naše činnost rozšířila i o dovozní servis. Někteří naši klienti ponechali všechny starosti s dovozem na nás a zboží obdrželi s minimem úsilí.
Březen 29

2008 – 2009

Dovozy jsme zajišťovali stále pro více a více firem. Ať už se jednalo o sítě obchodů, cestovní kanceláře či velké firmy.
Březen 29

2010

Počet zemí, ze kterých jsme dováželi, se dále rozšiřoval např. o Thajsko, Bangladéš, Pákistán a Spojené arabské emiráty.
Březen 29

2011

Stále jsme byli v České republice malý, ale výkonný tým, který si svým osobním přístupem a skvělými cenami získával srdce klientů.
Březen 29

2012

Se zaběhlých činností se stávala rutina, a tak jsme začali vymýšlet vlastní designy, značky a produkty, které bychom mohli sami dovážet a dodávat našim stávajícím i novým klientům.
Březen 29

2013

Vymysleli jsme naši první značku “Home elements” pro produkty spojené s domácností.
Březen 29

2015

Webová stránka moderninakup.cz funguje již dlouho, ale teprve nyní jsme do e-shopu, ve kterém se dlouhá léta prodávaly pouze filtrační konvice a vodní filtry, začali investovat čas a peníze.
Březen 29

2016

Představili jsme naší druhou značku GiftyCity pro originální dárky a suvenýry ze světových měst / metropolí.
Březen 29

2017

Přestěhovali jsme se do větších prostor s reprezentativním showroomem. A dále jsme uvedli na trh první produkty značky ARÔME, která představuje náš sortiment bytových vůní. Nabídka zahrnuje svíčky, difuzéry, vonné tyčinky, vonné vosky a aromalampy. Neustále navrhujeme nové a neotřelé výrobky.
Březen 29

2018

Náš tým se rozrostl o tři oddělení – dovoz, grafika a e-shop. Podnikáme další kroky, abychom obohatili naše portfolio služeb. Spouštíme provoz ateliérů v České republice a v Indii. Poté jako mávnutím kouzelného proutku proměníme nápady designerů ve finální produkty pro naše klienty. Zprovoznili jsme dlouho očekávány velkoobchodní systém.